База відпочинку «Плесо» розташована на лівому пологому березі річки Ворскла. Довжина піщаного пляжу, що знаходиться безпосередньо на її території, – 90 м, що дозволяє протягом теплої пори року щодня приймати понад 200 любителів засмаги та купання. Пляж якнайкраще пристосований для комфортного відпочинку. Так, відпочивальники можуть бути впевнені в чистоті піску: його змінюють що два роки, щоразу завозиться кілька тонн свіжого. Перед початком сезону і за потреби проводиться оранка і розрівнювання піску. Прибирання на пляжі – щоденне.

 

 

Не менш пильно на базі відпочинку «Плесо» стежать за безпекою купальників. Адже і місце для бази обрано не випадково: пляж Шевченківського району розміщений вище за течією річки Ворскла, ніж інші пляжі та значна частина самого міста, завдяки чому сюди не потрапляють ні каналізаційні стоки, ні забруднені води річечки Тарапуньки, ні побутове сміття. Спуск до води пологий, зручний. Дно річки перед початком кожного купального сезону обстежують водолази, з дна забирається все, що може становити небезпеку або завдавати занепокоєння під час відпочинку: каміння, корчі, скло тощо. Після обстеження пляжу і дна річки адміністрація бази отримує офіційний висновок про їх стан і дозвіл на експлуатацію. Охоронці бази відпочинку мають також кваліфікацію рятувальників, що підтверджують відповідні документи. Прийти на допомогу вони готові протягом усього дня.

На базі відпочинку «Плесо» є все, що необхідно для комфортного відпочинку на березі річки. Відпочивальникам за невелику плату надаються зручні лежаки. Відвідувачі пляжу можуть без додаткової оплати скористатися душовими кабінками з теплою водою, туалетами, роздягальнями, волейбольним майданчиком. Для клієнтів працює бар, де можна випити безалкогольних прохолодних напоїв, перекусити печивом, чипсами, горішками, купити шоколадку дітям. Звісно, алкогольних напоїв тут немає (крім пива).

 

 

Попри те, що пляж максимально пристосований для відпочинку з комфортом, тут кожен зможе досхочу поспілкуватися з природою. Могутні дерева створюють приємний затінок, у якому можна сховатися, коли настають найспекотніші години дня. Неподалік від пляжу тихо шурхотять очерети, об берег плюскає річка. Із заростей на протилежному березі чути мелодійне різноголосся птахів, з квітки на квітку перелітають строкаті метелики. Тут чисте повітря, сюди не доноситься гомін міських вулиць і гул автотрас. Усе це надзвичайно заспокоює, розслаблює після робочого дня або тижня, створює особливу атмосферу для комфортного відпочинку на березі річки.

База відпочинку «Плесо» працює з 2006 року. За цей час тут відпочили на славу тисячі людей. Багато хто повертається сюди знову і знову вже постійними клієнтами. І це цілком закономірно, адже «Плесо» незмінно надає комфортні умови для відпочинку на березі річки, забезпечуючи клієнтів комплексом різноманітних послуг. До того ж працює база відпочинку в будь-яку пору року.

 

 

Літній відпочинок на базі «Плесо» обирають різні люди. Тут створені чудові умови для сімейного комфортного відпочинку на березі річки. Крім того, батькам навіть не доведеться думати, чим забавити своїх дітей: для них обладнаний дитячий майданчик. Базу відпочинку «Плесо» часто обирають для проведення корпоративів, днів народження, сюди приїжджають, щоб насолодитися веселою «циганщиною» на другий день весілля.

До послуг відпочивальників жива музика. З базою співпрацюють професійні музиканти, які мають відповідну освіту, великий досвід роботи у філармонії, виступів на сцені та на приватних заходах.

 

Час роботи: щодня, с 9:00 до 23:00.

Телефони для довідок та замовлень:

+38 (067) 455-18-11
+38 (066) 142-43-88

База відпочинку "Плесо" розташована за адресою:

Україна, місто Полтава, Полтава, вулиця Сакко, 73-в (територія пляжу Шевченківського (колишнього Октябрського) району). (территория пляжа Октябрьского района).

Години роботи: щоденно, з 9:00 до 23:00.

Телефони для довідок і замовлень:

+38 (067) 455-18-11
+38 (066) 142-43-88

Мапа проїзду:

Всі відвідувачі звертають увагу на своєрідне оздоблення бази, її архітектуру, ландшафтний дизайн. Будівлі витримані в українському народному стилі і виконані з натуральних матеріалів - дерева, очерету. Щоб зробити справжні очеретяні дахи, майстрів знайшли у віддалених селах південної частини Полтавської області. Там багато заболочених районів, де все ще використовують місцеві матеріали для будівництва будинків, в тому числі - і очерет. У більшості ж областей України ці матеріали вже вийшли з ужитку, тому такі майстри дуже рідкісні.

База відпочинку ПЛЕСО

 

 

Баня на березі річки

 

 Відпочинок в альтанках на пляжі річки Ворскла

  

 

Волейбольне поле

  

Безалкогольний БАР

  

 

Кухня ГРИЛЬ

 

 

 

Стіни будівель і територія бази прикрашені оригінальними старовинними речами, зібраними в селах. Тут є і колеса від возів, і дерев'яний інвентар, який колись використовувався в побуті, і човен, і мережі, і глиняний посуд. З ними добре поєднується різьблення сучасних майстрів і різні стилізації - місток, водяний млин. Серед рослин, які прикрашають територію, також багато улюблених в народі - плакуча верба, ялівець козацький, чебрець (чебрець), чорнобривці (чорнобривці). Таким чином, на базі відпочинку «Плесо» можна провести час, не просто комфортно відпочивши на березі річки, а й доторкнувшись до історії нашої країни, до її витоків!

 

2013-2021 © База відпочинку "ПЛЕСО" — Відпочинок в альтанках на березі річки Ворскла. Волейбольне поле та баня в Полтаві!

Разработка сайта — СтудияСтудия WEBUS