Всі відвідувачі звертають увагу на своєрідне оздоблення бази, її архітектуру, ландшафтний дизайн. Будівлі витримані в українському народному стилі і виконані з натуральних матеріалів - дерева, очерету. Щоб зробити справжні очеретяні дахи, майстрів знайшли у віддалених селах південної частини Полтавської області. Там багато заболочених районів, де все ще використовують місцеві матеріали для будівництва будинків, в тому числі - і очерет. У більшості ж областей України ці матеріали вже вийшли з ужитку, тому такі майстри дуже рідкісні.

База відпочинку ПЛЕСО

 

 

Баня на березі річки

 

 Відпочинок в альтанках на пляжі річки Ворскла

  

 

Волейбольне поле

  

Безалкогольний БАР

  

 

Кухня ГРИЛЬ

 

 

 

Стіни будівель і територія бази прикрашені оригінальними старовинними речами, зібраними в селах. Тут є і колеса від возів, і дерев'яний інвентар, який колись використовувався в побуті, і човен, і мережі, і глиняний посуд. З ними добре поєднується різьблення сучасних майстрів і різні стилізації - місток, водяний млин. Серед рослин, які прикрашають територію, також багато улюблених в народі - плакуча верба, ялівець козацький, чебрець (чебрець), чорнобривці (чорнобривці). Таким чином, на базі відпочинку «Плесо» можна провести час, не просто комфортно відпочивши на березі річки, а й доторкнувшись до історії нашої країни, до її витоків!

 

2013-2021 © База відпочинку "ПЛЕСО" — Відпочинок в альтанках на березі річки Ворскла. Волейбольне поле та баня в Полтаві!

Разработка сайта — СтудияСтудия WEBUS