До вартості оренди альтанки входить користування мангалом, шампурами, волейбольним майданчиком. Також є можливість надання відпочивальникам триноги (без казанка). До того ж щоб приготувати шашлик, не треба думати про те, де взяти паливо для мангала: дровами відпочивальників також забезпечують. Перша в'язка дров входить у вартість альтанки, а за наступні в'язки треба додатково заплатити по 50 грн. А ось м'ясо для шашлику, різні закуски, салати треба взяти з дому. Якщо, звичайно, хочеться поласувати їжею, приготованою власноруч. Ті ж гості, які не впевнені у своїх кулінарних здібностях, цілком можуть скористатися кухнею бази відпочинку «Плесо».

 

 

Тут працює кухня-гриль. Тобто, відпочивальникам пропонують страви, які можна приготувати на відкритому вогні. Шашлик, люля-кебаб, плов, хашлама, овочі-гриль та інші подібні страви готує кухар, який знає секрети їх створення не з чуток, адже він сам – уродженець Вірменії. Звичайно, охочим подадуть і вуха, і запечену у вугіллі картопельку – як же без них під час відпочинку на природі!

 

2013-2021 © База відпочинку "ПЛЕСО" — Відпочинок в альтанках на березі річки Ворскла. Волейбольне поле та баня в Полтаві!

Разработка сайта — СтудияСтудия WEBUS