А що робити тим людям, для яких головне під час відпочинку - душевно посидіти теплою компанією? Звичайно, на базі відпочинку «Плесо» враховані і їх інтереси. Загальна площа бази перевищує 4600 кв. м, тому тут створені умови для комфортного відпочинку на різний смак. Ідеально задовольнять запити щодо комфорту і водночас дозволять повною мірою насолодитися всіма перевагами відпочинку на березі річки п'ять літніх альтанок, у кожній з яких може розміститися від 10 до 55 осіб, і навіс, де можуть одночасно перебувати ще 3-4 такі ж компанії.

 

В альтанках до послуг гостей – столи та лави. У вартість оренди альтанки включене користування мангалом, шампурами, волейбольним майданчиком. Також є можливість надання відпочивальникам триноги (без казанка). До того ж щоб приготувати шашлик, не треба думати про те, де взяти паливо для мангала: дровами відпочивальників також забезпечують. За в'язанку дров необхідно буде додатково заплатити 80 грн. А ось м'ясо для шашлику, різні закуски, салати треба взяти з дому. Якщо, звичайно, хочеться поласувати їжею, приготованою власноруч. Ті ж гості, які не впевнені у своїх кулінарних здібностях, цілком можуть скористатися кухнею бази відпочинку «Плесо».

 

Тут працює кухня-гриль. Тобто, відпочивальникам пропонують страви, які можна приготувати на відкритому вогні. Шашлик, люля-кебаб, плов, хашлама, овочі-гриль та інші подібні страви готує кухар, який знає секрети їх створення не з чуток, адже він сам – уродженець Вірменії. Звичайно, охочим подадуть і вуха, і запечену у вугіллі картопельку – як же без них під час відпочинку на природі!

  

Ті, хто вважає за краще відпочивати в альтанках, можуть також і в річку зануритися, і помилуватися природою, і пограти у спортивні ігри. Таке поєднання відпочинку на свіжому повітрі та можливості спокійно пообідати чи повечеряти за столом, покуштувати страви вірменської кухні приваблює багатьох полтавців і приїжджих, які бажають відмовитися від міської метушні.

 

У теплу пору року на території бази відпочинку "ПЛЕСО" працює волейбольний майданчик! Професійні та аматорські команди з волейболу за невелику плату зможуть позмагатися у стандартний і пляжний волейбол на березі річки Ворскла в тиші та спокої.

На території Бази відпочинку "ПЛЕСО" працює БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ БАР, у якому в літню пору року можна придбати освіжні (охолоджені) напої, газовану воду, пиво та легкі закуски (сухарики, чипси, насіння)! 

 

 

2013-2021 © База відпочинку "ПЛЕСО" — Відпочинок в альтанках на березі річки Ворскла. Волейбольне поле та баня в Полтаві!

Разработка сайта — СтудияСтудия WEBUS